Bugun...
Kardeş Kent Castrop-Rauxel’den Rektör Özer’e Ziyaret
Tarih: 19-08-2014 11:17:00 Güncelleme: 25-08-2014 00:08:00 + -Kardeş Kent Castrop-Rauxel’den Rektör Özer’e Ziyaret

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in eşliğinde Almanya Parlamentosu Milletvekili Frank Schwabe, Castrop-Rauxel Belediye Başkanı Johannes Beısenherz ve Almanya Castrop-Rauxel Kardeş Kent Delegasyon üyeleri, Susanne Garn,  Edith Delord, Akın Özcan, Aysel Çetin, Ali Osman Tokalak, Kubilay Çorbacı, Kardeş Kent Zonguldak’a yaptıkları ziyaret kapsamında Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret ile ilgili olarak BEÜ'den yapılan yazılı açıklama şöyle;Üniversitemizin faaliyetlerinin Zonguldak’a katkılarının gözle görünür bir şekilde hissedildiğini vurgulayan ziyaretçiler, Zonguldak’ın Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından tayin edilen yönde gelişerek gelecek vizyonu belirlediğini ifade ettiler.

Rektör Özer ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Köklü bir yükseköğretim kurumu olan Üniversitemiz şehirle birlikte yol almaya büyük önem vermektedir. Bu birlikteliğin yarattığı enerjinin güzel neticelerini görmekten ve bunun bizim dışımızdaki kişi ve kurumlar tarafından tespit ediliyor olmasından büyük mutluluk duymaktayız.” şeklinde konuştu.

Prof. Dr. Özer, Almanya Parlamentosu Milletvekili Frank Schwabe, Castrop-Rauxel Belediye Başkanı Johannes Beısenherz ve Kardeş Kent Delegasyon üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederek Üniversitemizin çeşitli armağanlarını takdim etti.
Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR